Sklep Techemznaki znaki bhp

Informacje

Kategoria: biznes
Dodany: 2018-08-23

Tagi dla artykułu

biznes, online

foto
Tworzenie stron Szczecin

foto
Lencia sukienki dziecięce


Sklep Techemznaki znaki bhp taśma ostrzegawcza żółto czarna sprawdź

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów w branży, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są łatwo dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki powinno się ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.