Usługi lokalne

Prawnik Stargard Radca prawny Stargard

Prawnik Stargard, Radca prawny Stargard Biuro prawne to miejsce tworzenia zawodu przez prawnika i zespół jednostek tam zatrudnionych. Oprócz doradztwa w zakresie norm i przymusów prawnych, kancelarie reprezentują odbiorców przed sądami i organami administracji, przy transakcjach biznesowych, negocjacjach a także wszędzie w tamtym miejscu, gdzie potrzebna jest pomocną dłoń prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w.

Zobacz więcej ...

foto

Dodany: 2018-08-03 Usługi lokalne

Okna Szczecin

Okna Szczecin MS to więcej niż tylko okna, to nowe spojrzenie na świat. Szczecińska firma MS Okna to lider na rynku stolarki okiennej. Okna MS to nasza pasja, sam się o tym przekonaj. Dostawca okien MS oferuje najbardziej innowacyjne rozwiązania okienne na rynku. Niezawodny przedstawiciel firmy MS Okna reprezentuje najwyższą jakość usług. Najczęściej wybierane przez klientów okna energooszczędne na rynku, to te od firmy MS Szczecin.

Zobacz więcej ...

foto

Dodany: 2018-07-17 Usługi lokalne

Psychoterapeuta Szczecin

Psychoterapeuta Szczecin Centrum Terapii Poznawczo-behawioralnej tworzy zespół wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów, oferujących kompleksową opiekę w zakresie zdrowia psychicznego. Dobieramy najlepszą dla klienta formę terapii, w oparciu o wywiad, obserwację i nasze ogromne doświadczenie w zawodzie. Niesiemy wsparcie, umożliwiające poprawę samopoczucia klienta oraz jego samodzielność w rozwiązywaniu problemów. Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna Podejście poznawczo-behawioralne jest.

Zobacz więcej ...

foto

Dodany: 2018-07-17 Usługi lokalne